Armenian Premier League

Armenian Premier League

Tim pangalusna babak ieu

Can aya rating pamaén pikeun babak ieu.

Babak 818 thg 9 - 20 thg 9

Armenian Premier League - klasemen jeung jadwal

Klasemen Armenian Premier League, jadwal, hasil, jeung daptar panyitak gol panglobana Armenian Premier League.

Data dianyarkeun:

Klasemen Armenian Premier League

#TimPMSKSGPoin
1Noah99002027
2Ararat-Armenia9621920
3Pyunik85301018
4Alashkert94411216
5FC Urartu9333212
6Sardarapat9333-212
7Shirak8314110
8Ararat9315-710
9BKMA8224-28
10Van9216-157
11Gandzasar9108-143
12Syunik8026-142

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Saha nu mingpin klasemen Armenian Premier League?

Noah ayeuna mingpin klasemen Armenian Premier League kalawan 27 poin. Tabel dianyarkeun terus-terusan di ScorePlus.

Saha panyitak gol panglobana Armenian Premier League?

Hélder Ferreira ayeuna mingpin daptar panyitak gol Armenian Premier League. Tingali daptar lengkepna di ScorePlus.

Di mana bisa ningali jadwal jeung hasil Armenian Premier League?

ScorePlus nganyarkeun jadwal, skor langsung, hasil, jeung klasemen Armenian Premier League unggal minggu pertandingan.

Tim pamilon

Panyitak gol panglobana

Pertandingan liga ieu