Gevorg Tarakhchyan

Gevorg Tarakhchyan

PyunikPyunikArmeniaArmeniaPanyerang
#8
8

Info

168 cm
Jangkung
63 kg
Beurat
24 taun
Mar 15, 2002
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
ArmeniaArmenia
Nagara
Panyerang
Posisi

Gevorg Tarakhchyan - profil pamaén

Gevorg Tarakhchyan - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsaan: Armenia. Gol musim ieu: 4 • Assist musim ieu: 1 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Gevorg Tarakhchyan maén?

Gevorg Tarakhchyan maén salaku Attacker.

Gevorg Tarakhchyan ngabéla klub naon?

Gevorg Tarakhchyan ayeuna maén pikeun Pyunik. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Gevorg Tarakhchyan?

Gevorg Tarakhchyan ngabéla Armenia.

Sabaraha gol nu geus dicitak Gevorg Tarakhchyan musim ieu?

Gevorg Tarakhchyan geus nyitak 4 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi