Saint-Étienne

Saint-Étienne

Ngadeg: 1920Wilayah: France

Saint-Étienne - profil tim

Saint-Étienne nyaéta kaca profil klub kalawan skuad, jadwal, jeung angka-angka panganyarna. Ngadeg: 1920.

Data dianyarkeun:

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Saint-Étienne maén di liga naon?

Saint-Étienne maén di Ligue 2. Tingali klasemen jeung jadwal ligana di ScorePlus.

Iraha Saint-Étienne ngadeg?

Saint-Étienne ngadeg dina taun 1920.

Naon pertandingan Saint-Étienne saterusna?

Laga pangdeukeutna dina jadwal Saint-Étienne nyaéta Saint-Étienne vs Nantes. Tingali jadwal jeung hasil salengkepna di ScorePlus.

Jadwal panganyarna

Skuad

Panyitak gol