Farul Constanța

Farul Constanța

Ngadeg: 2016Wilayah: Romania

Farul Constanța - profil tim

Farul Constanța nyaéta kaca profil klub kalawan skuad, jadwal, jeung angka-angka panganyarna. Ngadeg: 2016.

Data dianyarkeun:

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Farul Constanța maén di liga naon?

Farul Constanța maén di Liga I. Tingali klasemen jeung jadwal ligana di ScorePlus.

Iraha Farul Constanța ngadeg?

Farul Constanța ngadeg dina taun 2016.

Naon pertandingan Farul Constanța saterusna?

Laga pangdeukeutna dina jadwal Farul Constanța nyaéta Farul Constanța vs Otelul. Tingali jadwal jeung hasil salengkepna di ScorePlus.

Jadwal panganyarna

Skuad

Panyitak gol