Real Valladolid

Real Valladolid

Ngadeg: 1928Wilayah: Spain

Real Valladolid - profil tim

Real Valladolid nyaéta kaca profil klub kalawan skuad, jadwal, jeung angka-angka panganyarna. Ngadeg: 1928.

Data dianyarkeun:

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Real Valladolid maén di liga naon?

Real Valladolid maén di Segunda División. Tingali klasemen jeung jadwal ligana di ScorePlus.

Iraha Real Valladolid ngadeg?

Real Valladolid ngadeg dina taun 1928.

Naon pertandingan Real Valladolid saterusna?

Laga pangdeukeutna dina jadwal Real Valladolid nyaéta Real Valladolid vs Córdoba. Tingali jadwal jeung hasil salengkepna di ScorePlus.

Jadwal panganyarna

Skuad

Panyitak gol

Jelajahan deui