Turki Al Shaifan

Turki Al Shaifan

Saudi ArabiaSaudi ArabiaGelandang
#28
28

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
21 taun
Apr 6, 2005
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
Saudi ArabiaSaudi Arabia
Nagara
Gelandang
Posisi

Turki Al Shaifan - profil pamaén

Turki Al Shaifan - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsaan: Saudi Arabia. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Turki Al Shaifan maén?

Turki Al Shaifan maén salaku Midfielder.

Naon kabangsaan Turki Al Shaifan?

Turki Al Shaifan ngabéla Saudi Arabia.

Sabaraha gol nu geus dicitak Turki Al Shaifan musim ieu?

Turki Al Shaifan geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi