Tuan Dat Nguyen

Tuan Dat Nguyen

Cần ThơCần ThơVietnamVietnamBek
#22

Tuan Dat Nguyen - profil pamaén

Tuan Dat Nguyen - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsaan: Vietnam. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Tuan Dat Nguyen maén?

Tuan Dat Nguyen maén salaku Defender.

Tuan Dat Nguyen ngabéla klub naon?

Tuan Dat Nguyen ayeuna maén pikeun Cần Thơ. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Tuan Dat Nguyen?

Tuan Dat Nguyen ngabéla Vietnam.

Sabaraha gol nu geus dicitak Tuan Dat Nguyen musim ieu?

Tuan Dat Nguyen geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi