Torsten Grundlach

Torsten Grundlach

Sachsen LeipzigSachsen LeipzigGermanyGermanyGelandang
#--

Torsten Grundlach - profil pamaén

Torsten Grundlach - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsaan: Germany. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Torsten Grundlach maén?

Torsten Grundlach maén salaku Midfielder.

Torsten Grundlach ngabéla klub naon?

Torsten Grundlach ayeuna maén pikeun Sachsen Leipzig. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Torsten Grundlach?

Torsten Grundlach ngabéla Germany.

Sabaraha gol nu geus dicitak Torsten Grundlach musim ieu?

Torsten Grundlach geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi