Nikita Vashchenko

Nikita Vashchenko

FCI TallinnFCI TallinnEstoniaEstoniaGelandang
#--

Nikita Vashchenko - profil pamaén

Nikita Vashchenko - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsaan: Estonia. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Nikita Vashchenko maén?

Nikita Vashchenko maén salaku Midfielder.

Nikita Vashchenko ngabéla klub naon?

Nikita Vashchenko ayeuna maén pikeun FCI Tallinn. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Nikita Vashchenko?

Nikita Vashchenko ngabéla Estonia.

Sabaraha gol nu geus dicitak Nikita Vashchenko musim ieu?

Nikita Vashchenko geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi