Marco Schabauer

Marco Schabauer

Teu dipikanyahoGelandang
#17

Marco Schabauer - profil pamaén

Marco Schabauer - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Midfielder. Gol musim ieu: 1 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Marco Schabauer maén?

Marco Schabauer maén salaku Midfielder.

Sabaraha gol nu geus dicitak Marco Schabauer musim ieu?

Marco Schabauer geus nyitak 1 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi