Lee Min-Ki

Lee Min-Ki

Teu dipikanyahoBek
#3
3

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
Teu dipikanyaho
Teu dipikanyaho
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
Teu dipikanyaho
Nagara
Bek
Posisi

Lee Min-Ki - profil pamaén

Lee Min-Ki - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Defender. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Lee Min-Ki maén?

Lee Min-Ki maén salaku Defender.

Sabaraha gol nu geus dicitak Lee Min-Ki musim ieu?

Lee Min-Ki geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi