Julian Britto

Julian Britto

PangsiunGibraltarGibraltarBek
#4

Julian Britto - profil pamaén

Julian Britto - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsaan: Gibraltar. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Julian Britto maén?

Julian Britto maén salaku Defender.

Julian Britto ngabéla klub naon?

Julian Britto ayeuna maén pikeun Magpies. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Julian Britto?

Julian Britto ngabéla Gibraltar.

Sabaraha gol nu geus dicitak Julian Britto musim ieu?

Julian Britto geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi