Colin Villa

Colin Villa

PangsiunFranceFrancePanyerang
#9

Colin Villa - profil pamaén

Colin Villa - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsaan: France. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Colin Villa maén?

Colin Villa maén salaku Attacker.

Colin Villa ngabéla klub naon?

Colin Villa ayeuna maén pikeun Thaon. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Colin Villa?

Colin Villa ngabéla France.

Sabaraha gol nu geus dicitak Colin Villa musim ieu?

Colin Villa geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi