Ali Aburawais

Ali Aburawais

BahrainBahrainKiper
#12
12

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
22 taun
Sep 19, 2004
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
BahrainBahrain
Nagara
Kiper
Posisi

Ali Aburawais - profil pamaén

Ali Aburawais - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Goalkeeper. Kabangsaan: Bahrain. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Ali Aburawais maén?

Ali Aburawais maén salaku Goalkeeper.

Naon kabangsaan Ali Aburawais?

Ali Aburawais ngabéla Bahrain.

Sabaraha gol nu geus dicitak Ali Aburawais musim ieu?

Ali Aburawais geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi