Álex Maroto

Álex Maroto

Atlético TordesillasAtlético TordesillasSpainSpainPanyerang
#21

Álex Maroto - profil pamaén

Álex Maroto - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsaan: Spain. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Álex Maroto maén?

Álex Maroto maén salaku Attacker.

Álex Maroto ngabéla klub naon?

Álex Maroto ayeuna maén pikeun Atlético Tordesillas. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Álex Maroto?

Álex Maroto ngabéla Spain.

Sabaraha gol nu geus dicitak Álex Maroto musim ieu?

Álex Maroto geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi