Abdulla Al Sulaiti

Abdulla Al Sulaiti

QatarQatarBek
#19
19

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
24 taun
Aug 11, 2002
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
QatarQatar
Nagara
Bek
Posisi

Abdulla Al Sulaiti - profil pamaén

Abdulla Al Sulaiti - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsaan: Qatar. Gol musim ieu: 0 • Assist musim ieu: 0 • Penampilan: 0

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Abdulla Al Sulaiti maén?

Abdulla Al Sulaiti maén salaku Defender.

Naon kabangsaan Abdulla Al Sulaiti?

Abdulla Al Sulaiti ngabéla Qatar.

Sabaraha gol nu geus dicitak Abdulla Al Sulaiti musim ieu?

Abdulla Al Sulaiti geus nyitak 0 gol musim ieu. Tingali statistik lengkepna di ScorePlus.

Klub ayeuna

Pertandingan unggulan

Jelajahan deui

Navigasi