Tim Freriks

Tim Freriks

Viborg FFViborg FFNetherlandsNetherlandsPanyerang
#9
9

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
28 taun
Oct 2, 1998
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
NetherlandsNetherlands
Nagara
Panyerang
Posisi

Tim Freriks - profil pamaén

Tim Freriks - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Panyerang. Kabangsaan: Netherlands.

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Tim Freriks maén?

Tim Freriks maén salaku Panyerang.

Tim Freriks ngabéla klub naon?

Tim Freriks ayeuna maén pikeun Viborg FF. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Tim Freriks?

Tim Freriks ngabéla Netherlands.

Klub ayeuna

Navigasi