Risto Jankov

Risto Jankov

MakedonijaMakedonijaMacedoniaKiper
#12
12

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
28 taun
Sep 5, 1998
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
Macedonia
Nagara
Kiper
Posisi

Risto Jankov - profil pamaén

Risto Jankov - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Kiper. Kabangsaan: Macedonia.

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Risto Jankov maén?

Risto Jankov maén salaku Kiper.

Risto Jankov ngabéla klub naon?

Risto Jankov ayeuna maén pikeun Makedonija. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Risto Jankov?

Risto Jankov ngabéla Macedonia.

Klub ayeuna

Navigasi