League One - klasemen jeung jadwal

Klasemen League One, jadwal, hasil, jeung daptar panyitak gol panglobana League One.

Data dianyarkeun:

Klasemen League One

#TimPMSKSGPoin
1Bradford City10622520
2Stockport County106131019
3Huddersfield Town10541919
4Plymouth Argyle11614419
5Cambridge United10541419
6Sheffield Wednesday95311218
7Reading104331015
8Oxford United8431715
9Leyton Orient10424414
10Burton Albion11344-213
11Wycombe Wanderers10343-413
12Stevenage9333212
13Mansfield Town9333-212
14Leicester City9333-312
15AFC Wimbledon10334-812
16Luton Town9324011
17Doncaster Rovers9234-19
18Milton Keynes Dons9162-59
19Peterborough United10235-79
20Blackpool9225-38

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Saha nu mingpin klasemen League One?

Bradford City ayeuna mingpin klasemen League One kalawan 20 poin. Tabel dianyarkeun terus-terusan di ScorePlus.

Saha panyitak gol panglobana League One?

Kyle Wootton ayeuna mingpin daptar panyitak gol League One. Tingali daptar lengkepna di ScorePlus.

Di mana bisa ningali jadwal jeung hasil League One?

ScorePlus nganyarkeun jadwal, skor langsung, hasil, jeung klasemen League One unggal minggu pertandingan.

Tim pamilon

Panyitak gol panglobana

Pertandingan liga ieu