Simranjit Thandi

Simranjit Thandi

AnorthosisAnorthosisEnglandEnglandPertahanan
#2
2

Maklumat

Tidak diketahui
Tinggi
Tidak diketahui
Berat
27 tahun
Oct 11, 1999
Tidak diketahui
Kaki Dominan
EnglandEngland
Negara
Pertahanan
Posisi

Simranjit Thandi - profil pemain

Simranjit Thandi - profil pemain dengan posisi, kelab semasa dan statistik utama. Posisi: Pertahanan. Kewarganegaraan: England.

Soalan lazim

Apakah posisi Simranjit Thandi?

Simranjit Thandi bermain sebagai Pertahanan.

Simranjit Thandi bermain untuk kelab mana?

Simranjit Thandi kini bermain untuk Anorthosis. Lihat profil kelab dan jadual perlawanannya di ScorePlus.

Apakah kewarganegaraan Simranjit Thandi?

Simranjit Thandi mewakili England.

Kelab semasa

Navigasi