Robert Sissons

Robert Sissons

DroylsdenDroylsdenEnglandEnglandPemain Tengah
#12
12

Maklumat

Tidak diketahui
Tinggi
Tidak diketahui
Berat
38 tahun
Sep 29, 1988
Tidak diketahui
Kaki Dominan
EnglandEngland
Negara
Pemain Tengah
Posisi

Robert Sissons - profil pemain

Robert Sissons - profil pemain dengan posisi, kelab semasa dan statistik utama. Posisi: Pemain tengah. Kewarganegaraan: England.

Soalan lazim

Apakah posisi Robert Sissons?

Robert Sissons bermain sebagai Pemain tengah.

Robert Sissons bermain untuk kelab mana?

Robert Sissons kini bermain untuk Droylsden. Lihat profil kelab dan jadual perlawanannya di ScorePlus.

Apakah kewarganegaraan Robert Sissons?

Robert Sissons mewakili England.

Kelab semasa

Navigasi