Michael Pearson

Michael Pearson

DunstonDunstonEnglandEnglandPertahanan
#--
?

Maklumat

Tidak diketahui
Tinggi
Tidak diketahui
Berat
33 tahun
Nov 11, 1992
Tidak diketahui
Kaki Dominan
EnglandEngland
Negara
Pertahanan
Posisi

Michael Pearson - profil pemain

Michael Pearson - profil pemain dengan posisi, kelab semasa dan statistik utama. Posisi: Pertahanan. Kewarganegaraan: England.

Soalan lazim

Apakah posisi Michael Pearson?

Michael Pearson bermain sebagai Pertahanan.

Michael Pearson bermain untuk kelab mana?

Michael Pearson kini bermain untuk Dunston. Lihat profil kelab dan jadual perlawanannya di ScorePlus.

Apakah kewarganegaraan Michael Pearson?

Michael Pearson mewakili England.

Kelab semasa

Navigasi