Kees Sims

Kees Sims

HaugesundHaugesundNew ZealandNew ZealandPenjaga Gol
#13
13

Maklumat

Tidak diketahui
Tinggi
Tidak diketahui
Berat
23 tahun
Mar 27, 2003
Tidak diketahui
Kaki Dominan
New ZealandNew Zealand
Negara
Penjaga Gol
Posisi

Kees Sims - profil pemain

Kees Sims - profil pemain dengan posisi, kelab semasa dan statistik utama. Posisi: Penjaga gol. Kewarganegaraan: New Zealand.

Soalan lazim

Apakah posisi Kees Sims?

Kees Sims bermain sebagai Penjaga gol.

Kees Sims bermain untuk kelab mana?

Kees Sims kini bermain untuk Haugesund. Lihat profil kelab dan jadual perlawanannya di ScorePlus.

Apakah kewarganegaraan Kees Sims?

Kees Sims mewakili New Zealand.

Kelab semasa

Navigasi