Emmanuel Hackman

Emmanuel Hackman

BersaraTogoTogoPertahanan
#15
15

Maklumat

Tidak diketahui
Tinggi
Tidak diketahui
Berat
31 tahun
May 14, 1995
Tidak diketahui
Kaki Dominan
TogoTogo
Negara
Pertahanan
Posisi

Emmanuel Hackman - profil pemain

Emmanuel Hackman - profil pemain dengan posisi, kelab semasa dan statistik utama. Posisi: Pertahanan. Kewarganegaraan: Togo.

Soalan lazim

Apakah posisi Emmanuel Hackman?

Emmanuel Hackman bermain sebagai Pertahanan.

Emmanuel Hackman bermain untuk kelab mana?

Emmanuel Hackman kini bermain untuk Gil Vicente. Lihat profil kelab dan jadual perlawanannya di ScorePlus.

Apakah kewarganegaraan Emmanuel Hackman?

Emmanuel Hackman mewakili Togo.

Kelab semasa

Navigasi