Championship - kedudukan liga dan jadual

Kedudukan liga Championship, jadual perlawanan, keputusan dan senarai penjaring terbanyak Championship.

Data dikemas kini:

Kedudukan liga Championship

#PasukanPMSKBGMata
1Swansea City10721923
2Middlesbrough10631621
3West Ham United105411719
4Birmingham City10451617
5Queens Park Rangers10451617
6Wolverhampton Wanderers10523317
7West Bromwich Albion10523217
8Southampton106221116
9Stoke City10514116
10Blackburn Rovers10433215
11Millwall10424014
12Bristol City10424-214
13Charlton Athletic10352-314
14Bolton Wanderers10415-313
15Sheffield United10334012
16Portsmouth9324-111
17Wrexham10253-411
18Lincoln City10325-1011
19Cardiff City10244110
20Norwich City10307-39

Soalan lazim

Siapakah pendahulu kedudukan liga Championship?

Swansea City kini mendahului kedudukan liga Championship dengan 23 mata. Carta dikemas kini secara berterusan di ScorePlus.

Siapakah penjaring terbanyak Championship?

Will Lankshear kini mendahului senarai penjaring Championship. Lihat senarai penuh penjaring terbanyak di ScorePlus.

Di manakah saya boleh melihat jadual dan keputusan Championship?

ScorePlus mengemas kini jadual perlawanan, skor langsung, keputusan dan kedudukan liga Championship selepas setiap pusingan.

Pasukan yang bertanding

Penjaring terbanyak

Perlawanan dalam liga ini