St. Pölten

St. Pölten

Diadegake: 2000Wilayah: Austria

St. Pölten - profil tim

St. Pölten yaiku kaca profil klub kanthi skuad, jadwal, lan angka-angka paling anyar. Diadegake: 2000.

Data dianyari:

Pitakonan sing kerep ditakokake

St. Pölten main ing liga apa?

St. Pölten main ing ÖFB Cup. Deleng klasemen lan jadwal ligane ing ScorePlus.

Kapan St. Pölten diadegake?

St. Pölten diadegake ing taun 2000.

Apa pertandingan St. Pölten sabanjure?

Laga paling cedhak ing jadwal St. Pölten yaiku St. Pölten vs Salzburg. Deleng jadwal lan asil selengkape ing ScorePlus.

Jadwal paling anyar

Skuad

Top skor