Zhang Yuan

Zhang Yuan

China PRGelandang
#6
6

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
29 taun
Jan 28, 1997
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
China PR
Negara
Gelandang
Posisi

Zhang Yuan - profil pemain

Zhang Yuan - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsan: China PR. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Zhang Yuan main ing posisi apa?

Zhang Yuan main minangka Midfielder.

Apa kabangsan Zhang Yuan?

Zhang Yuan mbela China PR.

Pira gol sing wis dicetak Zhang Yuan musim iki?

Zhang Yuan wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi