Yannis Nahounou

Yannis Nahounou

NancyNancyFranceFranceBek
#77
77

Info

193 cm
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
22 taun
May 16, 2004
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
FranceFrance
Negara
Bek
Posisi

Yannis Nahounou - profil pemain

Yannis Nahounou - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: France. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Yannis Nahounou main ing posisi apa?

Yannis Nahounou main minangka Defender.

Yannis Nahounou mbela klub apa?

Yannis Nahounou saiki main kanggo Nancy. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Yannis Nahounou?

Yannis Nahounou mbela France.

Pira gol sing wis dicetak Yannis Nahounou musim iki?

Yannis Nahounou wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi