Vénuste Baboula

Vénuste Baboula

Slovan LiberecSlovan LiberecCentral African RepublicCentral African RepublicPenyerang
#94

Vénuste Baboula - profil pemain

Vénuste Baboula - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsan: Central African Republic. Gol musim iki: 1 • Assist musim iki: 1 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Vénuste Baboula main ing posisi apa?

Vénuste Baboula main minangka Attacker.

Vénuste Baboula mbela klub apa?

Vénuste Baboula saiki main kanggo Slovan Liberec. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Vénuste Baboula?

Vénuste Baboula mbela Central African Republic.

Pira gol sing wis dicetak Vénuste Baboula musim iki?

Vénuste Baboula wis nyetak 1 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi