Van Hiep Nguyen

Van Hiep Nguyen

Hồng Lĩnh Hà TĩnhHồng Lĩnh Hà TĩnhVietnamVietnamPenyerang
#11
11

Info

170 cm
Dhuwur
65 kg
Bobot
32 taun
Apr 8, 1994
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
VietnamVietnam
Negara
Penyerang
Posisi

Van Hiep Nguyen - profil pemain

Van Hiep Nguyen - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsan: Vietnam. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Van Hiep Nguyen main ing posisi apa?

Van Hiep Nguyen main minangka Attacker.

Van Hiep Nguyen mbela klub apa?

Van Hiep Nguyen saiki main kanggo Hồng Lĩnh Hà Tĩnh. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Van Hiep Nguyen?

Van Hiep Nguyen mbela Vietnam.

Pira gol sing wis dicetak Van Hiep Nguyen musim iki?

Van Hiep Nguyen wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi