Simon Msuva

Simon Msuva

TanzaniaTanzaniaPenyerang
#12
12

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
32 taun
Oct 2, 1993
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
TanzaniaTanzania
Negara
Penyerang
Posisi

Simon Msuva - profil pemain

Simon Msuva - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsan: Tanzania. Gol musim iki: 1 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Simon Msuva main ing posisi apa?

Simon Msuva main minangka Attacker.

Apa kabangsan Simon Msuva?

Simon Msuva mbela Tanzania.

Pira gol sing wis dicetak Simon Msuva musim iki?

Simon Msuva wis nyetak 1 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi