Simen Haram

Simen Haram

AalesundAalesundNorwayNorwayBek
#4

Simen Haram - profil pemain

Simen Haram - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: Norway. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Simen Haram main ing posisi apa?

Simen Haram main minangka Defender.

Simen Haram mbela klub apa?

Simen Haram saiki main kanggo Aalesund. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Simen Haram?

Simen Haram mbela Norway.

Pira gol sing wis dicetak Simen Haram musim iki?

Simen Haram wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi