Olivier Kenfack

Olivier Kenfack

RussiaRussia
#--
?

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
21 taun
Apr 4, 2005
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
RussiaRussia
Negara
Ora dimangerteni
Posisi

Olivier Kenfack - profil pemain

Olivier Kenfack - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Kabangsan: Russia. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Apa kabangsan Olivier Kenfack?

Olivier Kenfack mbela Russia.

Pira gol sing wis dicetak Olivier Kenfack musim iki?

Olivier Kenfack wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi