Mark Avetisyan

Mark Avetisyan

NoahNoahArmeniaArmeniaBek
#5

Mark Avetisyan - profil pemain

Mark Avetisyan - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: Armenia. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Mark Avetisyan main ing posisi apa?

Mark Avetisyan main minangka Defender.

Mark Avetisyan mbela klub apa?

Mark Avetisyan saiki main kanggo Noah. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Mark Avetisyan?

Mark Avetisyan mbela Armenia.

Pira gol sing wis dicetak Mark Avetisyan musim iki?

Mark Avetisyan wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi