Lulzim Peci

Lulzim Peci

PensiunKosovoKosovoGelandang
#20

Lulzim Peci - profil pemain

Lulzim Peci - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsan: Kosovo. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Lulzim Peci main ing posisi apa?

Lulzim Peci main minangka Midfielder.

Lulzim Peci mbela klub apa?

Lulzim Peci saiki main kanggo KF Llapi. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Lulzim Peci?

Lulzim Peci mbela Kosovo.

Pira gol sing wis dicetak Lulzim Peci musim iki?

Lulzim Peci wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi