Lee Jin-Yong

Lee Jin-Yong

Korea RepublicGelandang
#26
26

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
25 taun
May 1, 2001
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
Korea Republic
Negara
Gelandang
Posisi

Lee Jin-Yong - profil pemain

Lee Jin-Yong - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsan: Korea Republic. Gol musim iki: 1 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Lee Jin-Yong main ing posisi apa?

Lee Jin-Yong main minangka Midfielder.

Apa kabangsan Lee Jin-Yong?

Lee Jin-Yong mbela Korea Republic.

Pira gol sing wis dicetak Lee Jin-Yong musim iki?

Lee Jin-Yong wis nyetak 1 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi