Kenny Weyh

Kenny Weyh

BabelsbergBabelsbergGermanyGermanyBek
#5
5

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
21 taun
Nov 1, 2004
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
GermanyGermany
Negara
Bek
Posisi

Kenny Weyh - profil pemain

Kenny Weyh - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: Germany. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Kenny Weyh main ing posisi apa?

Kenny Weyh main minangka Defender.

Kenny Weyh mbela klub apa?

Kenny Weyh saiki main kanggo Babelsberg. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Kenny Weyh?

Kenny Weyh mbela Germany.

Pira gol sing wis dicetak Kenny Weyh musim iki?

Kenny Weyh wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi