Jurijs Saveljevs

Jurijs Saveljevs

FC DaugavpilsFC DaugavpilsLatviaLatviaKiper
#1
1

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
19 taun
Jul 30, 2007
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
LatviaLatvia
Negara
Kiper
Posisi

Jurijs Saveljevs - profil pemain

Jurijs Saveljevs - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Goalkeeper. Kabangsan: Latvia. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Jurijs Saveljevs main ing posisi apa?

Jurijs Saveljevs main minangka Goalkeeper.

Jurijs Saveljevs mbela klub apa?

Jurijs Saveljevs saiki main kanggo FC Daugavpils. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Jurijs Saveljevs?

Jurijs Saveljevs mbela Latvia.

Pira gol sing wis dicetak Jurijs Saveljevs musim iki?

Jurijs Saveljevs wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi