Jeremy Zaremba

Jeremy Zaremba

Le QuesnoyLe QuesnoyFranceFranceBek
#--
?

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
39 taun
Oct 26, 1986
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
FranceFrance
Negara
Bek
Posisi

Jeremy Zaremba - profil pemain

Jeremy Zaremba - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: France. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Jeremy Zaremba main ing posisi apa?

Jeremy Zaremba main minangka Defender.

Jeremy Zaremba mbela klub apa?

Jeremy Zaremba saiki main kanggo Le Quesnoy. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Jeremy Zaremba?

Jeremy Zaremba mbela France.

Pira gol sing wis dicetak Jeremy Zaremba musim iki?

Jeremy Zaremba wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi