James Storer

James Storer

Plymouth ArgylePlymouth ArgyleEnglandEnglandKiper
#21

James Storer - profil pemain

James Storer - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Goalkeeper. Kabangsan: England. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

James Storer main ing posisi apa?

James Storer main minangka Goalkeeper.

James Storer mbela klub apa?

James Storer saiki main kanggo Plymouth Argyle. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan James Storer?

James Storer mbela England.

Pira gol sing wis dicetak James Storer musim iki?

James Storer wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi