Ivan Cvetko

Ivan Cvetko

Slaven KoprivnicaSlaven KoprivnicaCroatiaCroatiaBek
#5
5

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
20 taun
Nov 23, 2005
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
CroatiaCroatia
Negara
Bek
Posisi

Ivan Cvetko - profil pemain

Ivan Cvetko - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: Croatia. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Ivan Cvetko main ing posisi apa?

Ivan Cvetko main minangka Defender.

Ivan Cvetko mbela klub apa?

Ivan Cvetko saiki main kanggo Slaven Koprivnica. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Ivan Cvetko?

Ivan Cvetko mbela Croatia.

Pira gol sing wis dicetak Ivan Cvetko musim iki?

Ivan Cvetko wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi