Giorgi Khujadze

Giorgi Khujadze

ZestafoniZestafoniGeorgiaGeorgiaBek
#--
?

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
26 taun
Sep 14, 2000
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
GeorgiaGeorgia
Negara
Bek
Posisi

Giorgi Khujadze - profil pemain

Giorgi Khujadze - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: Georgia. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Giorgi Khujadze main ing posisi apa?

Giorgi Khujadze main minangka Defender.

Giorgi Khujadze mbela klub apa?

Giorgi Khujadze saiki main kanggo Zestafoni. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Giorgi Khujadze?

Giorgi Khujadze mbela Georgia.

Pira gol sing wis dicetak Giorgi Khujadze musim iki?

Giorgi Khujadze wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi