Egor Tsuprikov

Egor Tsuprikov

Yelimay SemeyYelimay SemeyKazakhstanKazakhstanKiper
#1
1

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
29 taun
May 27, 1997
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
KazakhstanKazakhstan
Negara
Kiper
Posisi

Egor Tsuprikov - profil pemain

Egor Tsuprikov - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Goalkeeper. Kabangsan: Kazakhstan. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Egor Tsuprikov main ing posisi apa?

Egor Tsuprikov main minangka Goalkeeper.

Egor Tsuprikov mbela klub apa?

Egor Tsuprikov saiki main kanggo Yelimay Semey. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Egor Tsuprikov?

Egor Tsuprikov mbela Kazakhstan.

Pira gol sing wis dicetak Egor Tsuprikov musim iki?

Egor Tsuprikov wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi