Carlo Garside

Carlo Garside

Plymouth ParkwayPlymouth ParkwayEnglandEnglandGelandang
#--

Carlo Garside - profil pemain

Carlo Garside - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsan: England. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Carlo Garside main ing posisi apa?

Carlo Garside main minangka Midfielder.

Carlo Garside mbela klub apa?

Carlo Garside saiki main kanggo Plymouth Parkway. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Carlo Garside?

Carlo Garside mbela England.

Pira gol sing wis dicetak Carlo Garside musim iki?

Carlo Garside wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi