Besar Gudjufi

Besar Gudjufi

TikvesTikvesNorth MacedoniaNorth MacedoniaPenyerang
#99
99

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
22 taun
May 29, 2004
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
North MacedoniaNorth Macedonia
Negara
Penyerang
Posisi

Besar Gudjufi - profil pemain

Besar Gudjufi - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsan: North Macedonia. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Besar Gudjufi main ing posisi apa?

Besar Gudjufi main minangka Attacker.

Besar Gudjufi mbela klub apa?

Besar Gudjufi saiki main kanggo Tikves. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Besar Gudjufi?

Besar Gudjufi mbela North Macedonia.

Pira gol sing wis dicetak Besar Gudjufi musim iki?

Besar Gudjufi wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi