Baba Sylla

Baba Sylla

PensiunMaliMaliPenyerang
#--

Baba Sylla - profil pemain

Baba Sylla - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Attacker. Kabangsan: Mali. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Baba Sylla main ing posisi apa?

Baba Sylla main minangka Attacker.

Baba Sylla mbela klub apa?

Baba Sylla saiki main kanggo Linas-Montlhery. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Baba Sylla?

Baba Sylla mbela Mali.

Pira gol sing wis dicetak Baba Sylla musim iki?

Baba Sylla wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi