Andrija Krivokapic

Andrija Krivokapic

BokeljBokeljMontenegroMontenegroBek
#23
23

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
25 taun
Apr 2, 2001
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
MontenegroMontenegro
Negara
Bek
Posisi

Andrija Krivokapic - profil pemain

Andrija Krivokapic - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Defender. Kabangsan: Montenegro. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Andrija Krivokapic main ing posisi apa?

Andrija Krivokapic main minangka Defender.

Andrija Krivokapic mbela klub apa?

Andrija Krivokapic saiki main kanggo Bokelj. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Andrija Krivokapic?

Andrija Krivokapic mbela Montenegro.

Pira gol sing wis dicetak Andrija Krivokapic musim iki?

Andrija Krivokapic wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi