Adem Eren Kabak

Adem Eren Kabak

PensiunTürkiyeTürkiyeGelandang
#--
?

Info

Ora dimangerteni
Dhuwur
Ora dimangerteni
Bobot
25 taun
Dec 12, 2000
Ora dimangerteni
Sikil Dominan
TürkiyeTürkiye
Negara
Gelandang
Posisi

Adem Eren Kabak - profil pemain

Adem Eren Kabak - profil pemain kanthi posisi, klub saiki, lan statistik utama. Posisi: Midfielder. Kabangsan: Türkiye. Gol musim iki: 0 • Assist musim iki: 0 • Penampilan: 0

Pitakonan sing kerep ditakokake

Adem Eren Kabak main ing posisi apa?

Adem Eren Kabak main minangka Midfielder.

Adem Eren Kabak mbela klub apa?

Adem Eren Kabak saiki main kanggo Konyaspor. Deleng profil klub lan jadwale ing ScorePlus.

Apa kabangsan Adem Eren Kabak?

Adem Eren Kabak mbela Türkiye.

Pira gol sing wis dicetak Adem Eren Kabak musim iki?

Adem Eren Kabak wis nyetak 0 gol musim iki. Deleng statistik lengkape ing ScorePlus.

Klub saiki

Pertandingan unggulan

Jlajahi liyane

Navigasi