Ian Murphy

Ian Murphy

San DiegoSan DiegoUnited StatesUnited StatesBek
#32
32

Info

188 cm
Jangkung
84 kg
Beurat
26 taun
Jan 16, 2000
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
United StatesUnited States
Nagara
Bek
Posisi

Ian Murphy - profil pamaén

Ian Murphy - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Bek. Kabangsaan: United States.

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Ian Murphy maén?

Ian Murphy maén salaku Bek.

Ian Murphy ngabéla klub naon?

Ian Murphy ayeuna maén pikeun San Diego. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Ian Murphy?

Ian Murphy ngabéla United States.

Klub ayeuna

Navigasi