Bob Jackson

Bob Jackson

GoaGoaIndiaIndiaKiper
#45
45

Info

Teu dipikanyaho
Jangkung
Teu dipikanyaho
Beurat
21 taun
Oct 23, 2004
Teu dipikanyaho
Suku Dominan
IndiaIndia
Nagara
Kiper
Posisi

Bob Jackson - profil pamaén

Bob Jackson - profil pamaén kalawan posisi, klub ayeuna, jeung statistik utama. Posisi: Kiper. Kabangsaan: India.

Pananya nu mindeng ditanyakeun

Di posisi naon Bob Jackson maén?

Bob Jackson maén salaku Kiper.

Bob Jackson ngabéla klub naon?

Bob Jackson ayeuna maén pikeun Goa. Tingali profil klub jeung jadwalna di ScorePlus.

Naon kabangsaan Bob Jackson?

Bob Jackson ngabéla India.

Klub ayeuna

Navigasi